Гурток «Юний художник»

2-В клас – 13 учнів
2-Г клас- 16 учнів
6-7 класи- 13 учнів

Малювання є найпершим та найбільш емоційним і виразним видом дитячої творчості. Малюючи, дитина робить перші кроки в пізнанні мови живопису – знайомиться з різними способами та техніками малювання, навчається сміливо використовувати колір, висловлювати власну думку та творчий початок у свої композиційні твори.

Мета програми гуртка – розвиток у гуртківців здатності сприймати події та явища навколишнього світу, художні образи та відтворювати побачене у своїй зображувальній діяльності.

Зміст програми гуртка «Юний художник» спрямований на розвиток у дітей  естетичних смаків, уміння розуміти і цінувати твори мистецтва,  формування творчих здібностей.

Під час занять розвивається творча особистість засобами образотворчого мистецтва; формуються здібності до мистецької творчості, оволодіння основам художньо-образної мови і виражальними можливостями матеріалів та різних технік, що допоможе набувати свободи вираження у творчості . Велика увага приділяється вихованню  дбайливого, шанобливого ставлення до народних традицій, національної свідомості, формування естетичного смаку; популяризації народних промислів.