Літературні читання у бібліотеці імені В’ячеслава Чорновола

”Якщо хочемо виміряти небо, землю і моря, спочатку маємо виміряти себе“ – це лише один із численних афоризмів нинішнього ювіляра. 3 грудня 2022 року весь світ відзначає 300-ліття від дня народження великого філософа, поета, байкаря Григорія Савича Сковороди – того, якого “світ ловив, та не впіймав”.

І сьогодні філософські сентенції про те, що ”щастя всередині нас” чи “світло бачиться тоді, коли світло в очах є”, надихають нас жити думаючи, жити гідно. Його вчення про споріднену працю, що є близькою серцю, і сьогодні важливе.
Учні та вчителі ліцею №1 імені Івана Франка м. Дрогобича відзначили ювілей Сковороди по-особливому, взявши участь у літературних читаннях, що пройшли у бібліотеці імені В’ячеслава Чорновола. Тепла, затишна атмосфера, мудре слово філософа з уст учнів ліцею та працівників бібліотеки спонукали до заглиблення в себе та до роздумів над сенсом життя. Дякуємо п. Лесі Татарській за запрошення та працівникам бібліотеки та теплу співпрацю. Читаймо Сковороду, живімо гідно!