Зустріч із меценатом

Сьогодні, не зважаючи на вихідний день, у ліцеї було гамірно. До нас у гості завітала п. Наталя Прейс, лікар-офтальмолог, кандидат мед. наук, президент Львівської міжнародної жіночої організації “Zonta Club” та випускниця нашого закладу. Пані Наталя приїхала до нас з подарунками, які забезпечать якісне навчання та дозвілля учням.

Після представлення організації та спогадів про свої шкільні роки, меценатка вручила планшети дітям (категорія сироти та напівсироти), бажаючи подальших успіхів у навчанні й особистого зростання. Учні та батьки залишилися приємно враженими та задоволеними, що у такий не простий час, є люди, які дбають про потреби дітей. Нехай серце, того хто дає наповнюється, а людська турбота та щедрість будуть винагородженими!