Зустріч міського голови та начальника відділу освіти з педагогічним колективом

27 вересня у Ліцеї №1 імені Івана Франка, напередодні Дня вчителя, відбулася зустріч міського голови Тараса Кучми та начальника відділу освіти Віталія Вовківа з педагогічним колективом. Міський голова відзначив успішну роботу педагогів ліцею, адже цьогоріч у ліцеї було 5 учнів, які здали НМТ на 600 балів. Тарас Ярославович наголосив, що успішний учень – це щоденна і наполеглива робота кожного вчителя, бо саме у школі формується особистість учня, його світогляд і сприйняття. Від мови цифр перейшли до щоденних турбот, які, як виявилося, небайдужі керівництву. У жвавій і невимушеній атмосфері відбувся діалог, який, сподіваємося, стане традиційним і допоможе спільно розв’язувати освітянські проблеми та долати труднощі, налагодить плідну співпрацю між закладом і міським самоврядуванням.