День пам’яті жертв Голодомору

Сьогоднішній день – це день спільного болю, спільної пам’яті, спільного обов’язку. Обов’язку закарбувати в серцях пам’ять про тих безневинних, кого прирекли на страшну смерть.
Учні 9-А класу ліцею №1 ім. І. Франка провели годину-реквієм у пам’ять про страшні злочини комуністичного режиму проти людяності.
Смерть і забуття – ціль Сталіна та його поплічників щодо українців. Вона не досягнута. Українці вижили і не забули. Ми живемо і пам’ятаємо. Пам’ятаємо про Голодомор, його страшні наслідки.
Нація, яка об’єдналася в хвилину вшанування померлих від голоду в минулому, об’єдналася і сьогодні, аби захистити своє майбутнє.
Ми пам’ятаємо! Ми сильні!
Учнівський колектив 9-А класу щиро дякує за співпрацю у проведенні свята Калічак О.Я., Знаку О.Л., Перловській В В., Вишивацькій В.С.